Rodinný zděný dům HELIODOR SUPER 5+KK, 107 m2

Nabízíme Vám výstavbu nízkoenergetického zděného rodinného domku s podkrovím (dle PENB zařazen do třídy B-velmi úsporný)  za cenu 2 190 000,-  Kč včetně DPH bez pozemku v rámci ostravského, opavského, frýdecko-místeckého nebo karvinského regionu.

Jedná  se  o rodinný dům 5+KK se zastavěnou plochou cca 108 m2 a užitnou plochou  cca 107 m2, dům je  vybaven vedle 5-ti pobytových místností (jedna prostorná místnost v podkroví) často opomíjeným  zádveřím, technickou  místností, šatnou, samostatným WC i dalším WC+koupelnou s vanou i sprchovým koutem v 1.N.P.

Půdorys domu se vyznačuje vysokým poměrem plochy obytných místností k celkové užitné ploše, což znamená, že plocha obytných místností je srovnatelná s domy o větší užitné ploše.

Za výše uvedenou cenu nabízíme výstavbu domu na klíč včetně základů i komínu.

Rodinný dům HELIODOR SUPER  nabízíme ve standardní úpravě se sedlovou střechou, nicméně jsme  schopni pro vážné zájemce provést  i nenáročnou úpravu typového projektu dle přání zákazníka v ceně, kterou nabízíme, případně zvětšit dům na zájemcem požadovanou užitnou plochu.

Po dohodě  jsme schopni rovněž zaměnit námi nabízené materiály a zařízení za materiály a zařízení požadované klientem.